В навечерието на най-светлия български празник – 24 май, признание за своя професионализъм, всеотдайност и принос към образованието получиха преподаватели и директорът на ППМГ „Добри Чинтулов“ – Сливен.
С почетно отличие „Неофит Рилски“ на Министерството на образованието и науката за дългогодишна високопрофесионална дейност в системата на образованието бе удостоена Стефка Андонова Петкова-Славова – старши учител по информатика и информационни технологии.
Със Значка на Община Сливен за заслуги и принос към развитието на образованието бе удостоена Мариана Милева – директор на ППМГ „Добри Чинтулов“.
С Грамота на Община Сливен бяха отличени:
• Виолета Балтова – учител по информатика и информационни технологии;
• Росица Делчева – учител по биология и здравно образование;
• Стефка Петкова – учител по информатика и информационни технологии;
• Таня Стоянова – учител по математика, информатика и информационни технологии;
• Цветалина Топракчиева – учител по история и цивилизация.
Гордеем се с вашия труд, отдаденост и вдъхновение! Благодарим ви, че ежедневно доказвате, че образованието е мисия, а учителят – пример и будител!
Честито признание!




















